O nás

Penzión ponúka ubytovanie v rodinnej atmosfére, relax pri letnom bazéne či možnosť konferencií či školení v spoločenskej miestnosti.

Náš penzión je vzdialený cca 2 km od Smolenického zámku a 1,5 km od jaskyne Driny. V blízkosti penziónu cca 150 m sa nachádza reštaurácia a cca 60 m je vzdialená autobusová zástavka a potraviny. Centrum obce, kde sa nachádzajú ďalšie reštaurácie a iné služby je vzdialené len 10 minút chôdze. Ponúkame dovoz/odvoz ubytovaných hostí z vlakovej stanice Smolenice vzdialenej 6 km.

Ponúkame ubytovanie v 5 x 2-posteľových a 4 x 3-posteľových izbách (apartmánoch). Celková kapacita je 22 lôžok. Izby sú klimatizované, vybavené sektorovým nábytkom a televízorom. V prípade záujmu je tu možnosť zapožičania detskej postieľky a poskytnutie prístelky. Apartmány aj izby majú komplet vybavené kuchynky a kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom. Niektoré majú balkón. Hostia v celom penzióne majú bezplatný prístup na internet prostredníctvom wifi. Penzión ďalej ponúka viacúčelovú miestnosť pre cca 22 ľudí, ktorá sa využíva ako kongresová – školiaca či spoločenská miestnosť. Tá je vybavená flipchartom a kvalitnou audiovizuálnou technikou. Raňajky vieme zabezpečiť po dohode pre 8 a viac osôb formou švédskych stolov.

Vo vonkajšom areáli penziónu je vo dvore možnosť parkovania a nachádza sa tu letná terasa so záhradným nábytkom, krbom a grilom. Ďalej sa na dvore nachádza krytý priestor na ukladanie Vašich bicyklov. V letnej sezóne je pre hostí k dispozícií vonkajší bazén (3 x 7 x 1,1 m) s lehátkami a slnečníkmi, v zimnom období v blízkosti možnosť sánkovačky.

Penzión je v prevádzke celoročne, poskytuje ubytovanie pre firmy ako aj rodinné dovolenky či výmenné pobyty.
Penzión je nefajčiarsky, no fajčiari majú k dispozícií vyhradené priestory.


Tešíme sa na Vašu návštevu!


Služby

- požičovňa bicyklov
- stolný tenis
- basketbalový kôš
- vonkajšia letná terasa
- otvorené ohnisko
- wifi, satelit
- možnosť dopravy osôb 7 miestnym vozidlom
- parkovanie priamo v areáli
- audiovizuálna technika
- bazén
- možnosť zapožičania: žehličky, fénu, detskej postieľky


penzión Smolenice penzión Smolenice penzión Smolenice penzión Smolenice